Over ons

In 1922 wordt de eerste administrateur van het latere Onderwijsbureau Hollands Midden (OHM) aangesteld te Leiden. In 1958 verhuist OHM naar de Boerhaavelaan alwaar de administrateur ook gaat wonen. Dit kantoor 'aan huis' is daarmee zijn tijd ver vooruit. In 1959 wordt er een assistent aangetrokken en in 1963 vragen omgevende schoolbesturen of het bureau administratieve werkzaamheden voor hen kan uitvoeren. Dit is het begin van ons huidig onderwijsbureau.

Op dit moment verzorgt OHM de bedrijfsvoering van meer dan 50 besturen en 200 scholen van alle denominaties in het basis-, voortgezet en speciaal onderwijs. Dit doen wij met ruim 60 medewerkers vanuit ons kantoor in Leiden. Medewerkers die opvallen door hun kennis, betrokkenheid en oprechte aandacht voor de schoolsituatie. Die altijd voor de klanten klaar staan, snel reageren op vragen en in de uitvoering van hun werkzaamheden anticiperen op nieuwe wet- en regelgeving gericht op de gemeenschappelijke zorg voor het onderwijs.

Ook in de ontwikkeling van de dienstverlening staat OHM nooit stil. We werken hard aan de digitalisering en verbreding van het dienstenpakket, aansluitend op de wensen en behoeften van onze klanten. We delen onze kennis met drie andere regionale onderwijsbureaus. Zo biedt OHM het beste uit twee werelden: de kracht van brede kennis en ervaring, gebundeld in een flexibel en klantgericht werkende organisatie. Onderwijsbureau Hollands Midden versterkt uw bedrijfsvoering!

Nanne Groeneveld

clustermanager

ngroeneveld@ohm.nl

Gert Bor

clustermanager

gbor@ohm.nl

John G. de Leeuw

directeur

jdeleeuw@ohm.nl

Mounira Lacourt

financiële zaken

mlacourt@ohm.nl

071 51 66 624

Bert Kwakkenbos

personele zaken

bkwakkenbos@ohm.nl

071 51 66 682

Madelon Kenens

personele zaken

casemanager

mkenens@ohm.nl

071 51 66 619

Marjan Hooijmans

financiële zaken

mhooijmans@ohm.nl

071 51 66 641

Marianne Metscher

financiële zaken

mmetscher@ohm.nl

071 51 66 640

Mira Nieuwkerk

personele zaken

mnieuwkerk@ohm.nl

071 51 66 663

noperson

Ton van Velzen

personele zaken

tvanvelzen@ohm.nl

071 51 66 652

Irene Rietkerken

personele zaken

irietkerken@ohm.nl

071 51 66 669

Ellen Ram

financiële zaken

eram@ohm.nl

071 51 66 637

Rob Franse

financiële zaken

rfranse@ohm.nl

071 51 66 636

Grace Flohr

personele zaken

casemanager

gflohr@ohm.nl

071 51 66 684

Hans van Marwijk

financiële zaken

hvanmarwijk@ohm.nl

071 51 66 687

Jacqueline van der Luit

personele zaken

jvanderluit@ohm.nl

071 51 66 656

Saskia Hogeboom

personele zaken

assistent casemanagement

shogeboom@ohm.nl

071 51 66 685

noperson

Jeroen Aarts

personele zaken

jaarts@ohm.nl

071 51 66 653

Jan Gerard Baaij

financiële zaken

jgbaaij@ohm.nl

071 51 66 674

noperson

Naïk van Duijn

personele zaken

nvanduijn@ohm.nl

071 51 66 668

noperson

Ingeborg Dekking

financiële zaken

idekking@ohm.nl

071 51 66 654

Hubert Beuman

financiële zaken

hbeuman@ohm.nl

071 51 66 631

Frank van Maren

financiële zaken

fvanmaren@ohm.nl

071 51 66 648

noperson

Arriënne Overduin

financiële zaken

aoverduin@ohm.nl

071 51 66 642

Onno Laman

financiële zaken

olaman@ohm.nl

071 51 66 639

Toos Kroeze

personele zaken

tkroeze@ohm.nl

071 51 66 651

Michel Kok

personele zaken

administratief ondersteuner

mkok@ohm.nl

071 51 66 659

Jacoline van der Plas

financiële zaken

jvanderplas@ohm.nl

071 51 66 633

Corry van der Poel

personele zaken

specialist & rechtspositie

cvanderpoel@ohm.nl

071 51 66 662

Marja Steenstra Toussaint

personele zaken

msteenstratoussaint@ohm.nl

071 51 66 658

Ineke van Spelde

financiële zaken

ivanspelde@ohm.nl

071 51 66 635

Adinda Serdijn

personele zaken

aserdijn@ohm.nl

071 51 66 667

Caroline Hoogeveen

financiële zaken

choogeveen@ohm.nl

071 51 66 632

Paul Hennings

personele zaken

rechtspositie

phennings@ohm.nl

071 51 66 664

Vincent van Veen

financiële zaken

vvanveen@ohm.nl

071 51 66 671

Sylvia van der Meijden

financiële zaken

svandermeijden@ohm.nl

071 51 66 627

Aart Glasbergen

financiële zaken

aglasbergen@ohm.nl

071 51 66 647

Rob de Boer

financiële zaken

rdeboer@ohm.nl

071 51 66 628

Arina van Marwijk

personele zaken

avanmarwijk@ohm.nl

071 51 66 614

noperson

G. Dalen

financiële zaken

gdalen@ohm.nl

071 51 66 626

Patricia Bergman

financiële zaken

pbergman@ohm.nl

071 51 66 634

Myrte Bak

personele zaken

mbak@ohm.nl

071 51 66 638

Daniëlle Springer

personele zaken

dspringer@ohm.nl

071 51 66 686

Michiel Nieuwenhuijsen

staf

ICT-beheerder

mnieuwenhuijsen@ohm.nl

071 51 66 613

Letty Haneveld

staf

receptionist

lhaneveld@ohm.nl

071 51 66 600

Erika Dekker

staf

receptionist

edekker@ohm.nl

071 51 66 600

Hans Hoogeveen

staf

beleidsadviseur & controller

hhoogeveen@ohm.nl

071 51 66 615

Eelco Schouten

staf

applicatiebeheerder

eschouten@ohm.nl

071 51 66 666

Maurice Jacobs

staf

ICT-beheerder

mjacobs@ohm.nl

071 51 66 611

Charissa Chin

staf

applicatiebeheerder

cchin@ohm.nl

071 51 66 655

Sigrid Bouwmeester

staf

management assistent

sbouwmeester@ohm.nl

071 51 66 610

André de Jeu

huisvesting & onderhoud

adejeu@ohm.nl

071 51 66 617

John Kaptein

huisvesting & onderhoud

jkaptein@ohm.nl

071 51 66 672

Jos Spigt

huisvesting & onderhoud

jspigt@ohm.nl

071 51 66 616

Bert de Vries

huisvestiging en Onderhoud

bdevries@ohm.nl

071 51 66 618